Podsumowanie tygodnia – 7 sierpnia 2017

Ogłoszenia

Nowy kierunek muzyki

Postanowiłem, że stworzę nową płytę rockową już w tym roku. Dalej planuję tworzyć hip-hop. Chyba przy tym zostanę, ale może być różnie. W końcu to zależy również od was. Chcę spróbować nowego gatunku muzycznego. Jeden utwór był podobny do hip-hop, ale myślę, że stworzę coś dużo lepszego. Staram się rozwijać muzycznie.

Wspieraj moją twórczość!

Zachęcam do zakupu moich książek i muzyki. Opinie są mile widziane. Można je znaleźć w dziale „sklep” na mojej stronie. Myślę, że warto, ale chętnie przeczytam wasze szczere recenzje. Kiedy kupujesz moje produkty – wspierasz moją twórczość!

zniżka na stworzenie strony www i prowadzenie kampanii społecznościowej (- 50%)

Skorzystaj z wakacyjnej promocji!

Praca dla Ciebie?
  • Poszukuję grafika komputerowego. Jest do stworzenia kilkaset grafik 2D do mojej nowej gry komputerowej. Mam zamiar stworzyć ją na podstawie moich książek. Będzie dużo walk, akcji i ciekawych taktyk. Będę wzorować się na najlepszych tytułach. Ogłoszenie możesz przeczytać na lento.
  • Poszukuję również wokalistę-kompozytora, który stworzy piosenki na podstawie autorskich tekstów poetyckich pani Czesławy Kraśnianin. Ogłoszenie znajdziesz na lento.
Konkurs

Dodatkowo informuję, że startuję konkurs na temat mojej działalności lub podsumowania tygodnia. Chodzi o to, aby poprawić jakość mojej pracy. Osoba, która będzie miała najciekawsze obserwacje/pomysły otrzyma moje pierwsze obrazy. Wiem, że mogą się nie podobać, ale myślę, że mają jakąś wartość! W końcu można je przekazać dalej lub spalić w piecu na zimę. Może jakiś z nich Ci się spodoba? Wyślę wszystkie obrazy pierwszym trzem osobom z najlepszymi pomysłami, każda otrzyma parę obrazów. Pomysły muszą dobrze wpływać na moją pracę.

Co nowego w muzyce?

Zamieszczam jeden z nowych tekstów Czesławy Kraśnianin.

  1. Wzloty i upadki

Kiedyś schody mogą runąć.

Strach, niepewność psuje ekscytacji smak

A zbytnia pewność też często zabić może.

Ukradkiem wita król z krainy snów

Sposób by odpowiedź znaleźć podać chce.

Jakby komuś na ratunek

Przybywał anielski zastęp.

 

Refren:

To, co mam

To życie bez względu na to jakie jest

Jedno wiem, że stracić więcej

Nigdy nic nie chcę.

To, co mam

To wiara, siła, energia

Których wkrótce użyć mam.

Gdyż po to są

By wypełniać nimi świat.

 

2. Przedsionek nieba zdobyć czas

Marzenie ludzi błądzących.

Pod grubą kreską stawia los

Złe fatum niszczy, niweczy

Przedziwna postać zrywa więzy

Robi to niczym młody Bóg.

Jedni potrafią wykorzystać szansę

Dla drugich nic się nie liczy, wolą brnąć w moralny dół.

 

Refren………………………………….

Co nowego w książkach?

Wstyd się przyznać, ale nie znalazłem czasu na poradnik. Ten tydzień był bardzo pracowity. Było trochę pracy przy domu. Jednak planuję skończyć go w miesiąc. Czyli około dwie, trzy strony dziennie.

Co nowego w obrazach?

Moje wydatki nie pozwalają mi na kontynuację prac malarskich…

Recenzje książki, filmu i gry komputerowej

Jeśli chodzi o książkę, to polecam „Nawyk samodyscypliny”. Autor: dr Neil Fiore. Dr Neil Fiore jako psycholog i pisarz pomógł tysiącom osób uzyskać większą produktywność i osiągnąć optymalny potencjał. Pracował też jako trener osób na stanowiskach kierowniczych. Publikował specjalistyczne artykuły w wielu magazynach. Wypróbuj ćwiczenia zawarte w książce i uzyskaj lepsze efekty pracy.

 

Polecam grę „Path of Exile”. Grałem w tą grę niezbyt długo, ale należy podkreślić, że jest darmowa i podobna do Diablo. Graficznie bardzo przyjemna. Walka daje sporo frajdy. Najważniejsze, że w trakcie przygody możemy spotkać innych graczy. Warto sprawdzić! Dostępne na Steam.

Link do ciekawej strony

W tym tygodniu zaprezentuję PayPal. Czyli chyba najpopularniejszy serwis płatniczy w internecie. Pozwala opłacać wiele produktów i usług. Jeśli z niego nie korzystasz to wiele tracisz… Poprzez PayPal możesz opłacać również moje produkty i usługi. Wejdź i stwórz konto na: https://www.paypal.com

Ciekawa treść tygodnia

Porada tygodnia – Jak leczyć migrenę?

Migrena bywa często mylona z bólem głowy i bagatelizowana, jednak bez odpowiedniego leczenia stan osoby na nią cierpiącej będzie się tylko pogarszał, a nieprzyjemne objawy i ból będę się nasilać. Migrena może trwać od 6 do 72 godzin i w tym czasie chory nie będzie w stanie wykonać żadnej czynności. Jak więc leczyć migrenę i zapobiegać atakom?

Diagnoza

Nie każdy silny ból głowy jest atakiem migreny. To schorzenie możemy bez wątpienia poznać, gdy bólowi głowi towarzyszy jeden lub więcej z wymienionych poniżej objawów. Dodatkowe dolegliwości to: światłowstręt, mdłości i wymioty.

Zamiast leczyć zapobiegaj

Kiedy tylko poczujesz pierwsze oznaki migreny od razu zacznij działać. Zażyj lekarstwo, połóż się do łóżka i upewnij, ze nikt nie będzie ci przeszkadzał. Migrenę najłatwiej pokonać na jej początkowym etapie.

Dbaj o odpowiednie odżywianie

Atak migreny bywa wywołany niedoborem cukru. Gdy więc poczujesz pierwsze oznaki migreny zjedz małą przekąskę i popij ją słodką herbatą.

http://www.milionporad.pl/porady/zdrowie-i-uroda/976/Jak-leczyc-migrene

Autor

Łukasz Grodzki

Poznaj Łukasza Grodzkiego i zobacz jego produkty i usługi! Książki fantasy/science-fiction, muzyka pop/techno/rock, obrazy olejne - krajobrazy i abstrakcje, szkolenia z projektowania stron www i gier komputerowych, coaching biznesowy i relacji damsko-męskich, projektowanie stron www i kampanie reklamowe w internecie, casualowe gry komputerowe.

Dodaj komentarz