Podsumowanie tygodnia – 28 sierpnia 2017

Ogłoszenia

Wspieraj moją twórczość!

Zachęcam do zakupu moich książek i muzyki. Opinie są mile widziane. Można je znaleźć w dziale „sklep” na mojej stronie. Myślę, że warto, ale chętnie przeczytam wasze szczere recenzje. Kiedy kupujesz moje produkty – wspierasz moją twórczość!

zniżka na stworzenie strony www i prowadzenie kampanii społecznościowej (- 50%)

Skorzystaj z wakacyjnej promocji!

Praca dla Ciebie?
  • Poszukuję grafika komputerowego. Jest do stworzenia kilkaset grafik 2D do mojej nowej gry komputerowej. Mam zamiar stworzyć ją na podstawie moich książek. Będzie dużo walk, akcji i ciekawych taktyk. Będę wzorować się na najlepszych tytułach. Ogłoszenie możesz przeczytać na lento. Dobra oferta, sprawdź!
  • Poszukuję również wokalistę-kompozytora, który stworzy piosenki na podstawie autorskich tekstów poetyckich pani Czesławy Kraśnianin. Ogłoszenie znajdziesz na lento.
KonkursY

Startuję konkurs na temat mojej działalności lub podsumowania tygodnia. Chodzi o to, aby poprawić jakość mojej pracy. Osoba, która będzie miała najciekawsze obserwacje/pomysły otrzyma moje obrazy oraz moje książki i muzykę. Wiem, że mogą się nie podobać, ale myślę, że mają jakąś wartość! W końcu można je przekazać dalej lub spalić w piecu na zimę. Może jakiś z nich Ci się spodoba? Wyślę wszystkie obrazy pierwszym trzem osobom z najlepszymi pomysłami, każda otrzyma parę obrazów. Pomysły muszą dobrze wpływać na moją pracę. Możliwe jest również wypłacenie pieniędzy za wyjątkowo przydatne porady.

Uwaga! Dodatkowo drugi konkurs na pseudonim artystyczny dla mnie. Nagrodą może być chwilowa reklama na mojej stronie lub obraz oraz moje książki i muzyka. Możliwe jest również wypłacenie pieniędzy za wyjątkowo ciekawy pseudonim.

Co nowego w muzyce?

Zamieszczam jeden z nowych tekstów Czesławy Kraśnianin.

Ocean miłości

  1. Nie mów, co dobre a co złe

Staraj się nie decydować za kogoś

Wywoływanie myśli złowrogich nie służy dziś nikomu.

Marzenie o szczęśliwym domu, przyszłości prysło

Jak bańka mydlana, mydlana, mydlana…..

 

Statek falami myśli bujany

Rozbija się w napływie złych słów

Co z tego, że patrzysz wzrokiem ponurym

Nie chcę by życie runęło jak domek z kart.

Ja swoje wiem, swoje wiem, swoje wiem, że:

 

Refren:

Odkryjemy radość nieznaną

Miłość , która spływa na nas każdego dnia

Uczucie zalewające jak ocean

Towarzyszy nam, prowadzi nas.

 

Na szczęśliwy ląd zaniosą nas fale

Gdzie toczy się życie każdego dnia

I złowrogie myśli odejdą

Szabadabada, szabadabada.

 

Odkryjemy radość nieznaną

Całą rzeką spłynie, zaleje nas.

Twe ramiona jak łódż ocalą

Serce Twoje to ochrona ma.

 

2. Na oceanie olbrzymie fale

Kłębią, piętrzą się ile się da

A dusza w wir namiętności porwana

Tańczy, śpiewa już miłości pieśń

Tańczy, śpiewa już miłości pieśń.

 

Refren………………………..

 

Jeśli chodzi o moją twórczość to mogę powiedzieć, że w produkcji są dwie płyty – hip hopowa i rockowa. Pojawią się w roku 2017, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem. Dodatkowo planuję stworzenie wysokiej jakości materiału (płyty) w roku 2018. To będzie pierwsza produkcja z moim nowym stylem – połączenie rock i hip-hop. Mam zamiar spędzić sporo czasu na dopracowaniu utworów na tej płycie. Później będę tworzyć tylko kawałki w nowym stylu. Na pewno porzucę techno i pop.

Co nowego w książkach?

Zabieram się za pisanie ostatniego rozdziału na temat projektowania gier komputerowych.

Co nowego w obrazach?

Podjąłem pracę, więc już nie długo wrócę do swojej pasji – malowania obrazów.

Recenzje książki, filmu i gry komputerowej

Jeśli chodzi o książkę, to polecam „Magia słów”. Autor: Joanna Wrycza-Bekier.  Dzięki pisarskim technikom i stylistycznym sztuczkom, które poznasz w tej książce, Twój tekst zabłyśnie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

 

Polecam grę „Deus Ex”. Trzecia odsłona osadzonej w cyberpunkowym klimacie gry akcji z elementami RPG. Seria zapoczątkowana została w 2000 roku przez studio Ion Storm pod wodzą Warrena Spectora, zaś za jej reaktywację odpowiada ekipa Eidos Montreal. Pod względem fabularnym gra stanowi prequel wcześniejszych części cyklu i przenosi nas do roku 2027, w którym korporacja Sarif Indutries prowadzi badania nad biomechanicznymi modyfikacjami ciała. Gracz wciela się w postać Adama Jensena – szefa ochrony owej firmy, który zostaje ranny w wyniku ataku sił specjalnych na jej siedzibę. Uratowany dzięki licznym operacjom i wszczepom, postanawia wyjaśnić skomplikowaną intrygę, kryjącą się za wspomnianymi wydarzeniami. Rozgrywka sprowadza się do eksploracji, interakcji z otoczeniem oraz walki, z zachowaniem charakterystycznych cech cyklu, jak skradanie się czy hakowanie urządzeń. W zależności od posiadanych wszczepów i związanych z nimi umiejętności, każdą z sytuacji rozwiązać możemy na kilka różnych sposobów.

http://www.gry-online.pl/gra.asp?ID=818

Link do ciekawej strony

W tym tygodniu zaprezentuję serwis ogłoszeń gratka.pl

Ciekawa treść tygodnia

Porada tygodnia – jak jeździć oszczędnie?

Jeździj na możliwie najwyższych biegach

Niższe obroty silnika = niższe spalanie. Staraj się jak najszybciej osiągać prędkość podróżną, a następnie utrzymywać ją na najwyższym biegu (oczywiście odpowiednim do tej prędkości)

Nie przyspieszaj i nie hamuj bez potrzeby

Niektórzy mówią, że każde hamowanie to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Co nie znaczy oczywiście, że nie należy hamować!! 🙂 Unikaj po prostu zbyt dużego przyspieszania gdy widzisz, że za chwilę będziesz musiał(a) się zatrzymać lub zwolnić, a tam gdzie często są sygnalizatory nie rozwijaj zbyt dużej prędkości

Nie używaj sprzęgła bez potrzeby

Sprzęgła używaj tylko przy zmianie biegów i gdy hamujesz do zatrzymania. Nie jeździ się na sprzęgle, chyba że obroty spadną poniżej 1000obr/min i słyszysz, jak auto się dusi a nie chcesz lub nie możesz zredukować do jedynki

http://www.milionporad.pl/porady/motoryzacja/2/Jak-jezdzic-oszczednie

 

Autor

Łukasz Grodzki

Poznaj Łukasza Grodzkiego i zobacz jego produkty i usługi! Książki fantasy/science-fiction, muzyka pop/techno/rock, obrazy olejne - krajobrazy i abstrakcje, szkolenia z projektowania stron www i gier komputerowych, coaching biznesowy i relacji damsko-męskich, projektowanie stron www i kampanie reklamowe w internecie, casualowe gry komputerowe.

Dodaj komentarz