O mnie

Co nowego u mnie?

Poszerzyłem ofertę o sprawy związane z twórczością:

  • Pisanie książek na zamówienie z przekazaniem praw
  • Pisanie piosenek na zamówienie
  • Moja zwrotka/refren w Twojej piosence na zamówienie
  • Stworzenie Twojej płyty muzycznej (od okładki po aranżację)
  • Obraz na zamówienie (z autografem)

Gdzie mieszkam?

Kim byłem?

Prowadziłem warsztat samochodowy przez 1 rok. Pracowałem w Norwegii przez parę sezonów – zajmowałem się malowaniem domów i pracami w ogrodzie, czy przy domu. Prowadziłem również własną firmę internetową – tworzyłem strony www i reklamy internetowe przez 2 lata.

Zmuszony byłem jednak zrezygnować ze względu na konkurencję i koszta oraz zmiany na rynku. Wiem, że popełniłem parę błędów, teraz jestem mądrzejszy. Mam nadzieję, że kiedyś wrócę do swojego biznesu. Na razie muszę pracować z ojcem.

Kim jestem?

Mam 26 lat i nazywam się Łukasz Grodzki. Zawodowo zajmuję się handlem i produkcją. Ukończyłem kurs na księgowego i szkolenie na technika informatyka.

Pracuję z ojcem. Można mnie znaleźć na giełdzie towarowej w Lublinie, czy Zamościu. Moja działalność internetowa jest powiązana z firmą ojca. Zajmuje się on głównie transportem i handlem.

Jak na razie ta strona i moja działalność internetowa jest hobby i nie traktuję tego jako moje główne źródło dochodów, ale pracuję nad tym. Chciałbym działać jako muzyk, informatyk, pisarz czy malarz. Jednak jak na razie sprzedałem bardzo mało i nie widzę w tym przyszłości, ale zamierzam rozwijać się w tych tematach. Poświęcam sporo czasu na ulepszanie moich zdolności.

Czym się zajmuję?

Tworzę sztukę. Są to obrazy olejne na płótnie, muzyka rock/hip-hop, książki science-fiction/fantasy. Projektuję również gry komputerowe – strategiczne i RPG.

Zajmuję się również tworzeniem stron www, reklamą na serwisach społecznościowych (prowadzeniem fanpage) i reklamą w internecie.

Dodatkowo mam zamiar prowadzić szkolenia z projektowania stron www i gier komputerowych. Planuję również oferować coaching biznesowy i relacji-damsko męskich.

Jak widać mam wiele zainteresowań i jak na razie mam zamiar zajmować się wszystkimi. W moim sklepie można znaleźć fragmenty twórczości i różne ciekawe oferty.

Dlaczego promuję się przez internet?

Jest to najlepszy sposób reklamy – tani i skuteczny. Wierzę w to i wdrażam w życie. Internet to moja pasja, spędzam mnóstwo czasu przed komputerem. Znam wiele stron i rozwijam się ciągle. Nie wyobrażam sobie swojego życia bez dostępu do sieci.

Chcę pomagać ludziom w rozwijaniu ich biznesów. Wiem, że to trudne zadanie i trzeba mieć sporo wiedzy. Dlatego ciągle pracuję nad swoimi umiejętnościami.

Tak na marginesie, to promuję się również na giełdach towarowych. Chciałbym również umieścić swoje obrazy w jakiejś galerii. Jeśli widzę szansę to próbuję. Nie boję się pracy.

Co zamierzam osiągnąć?

Chcę być znanym autorem książek, obrazów, muzyki i gier komputerowych. Mam zamiar rozwijać swój serwis internetowy. W mojej wizji jest strona z ciekawym blogiem i dużym ruchem. Oczywiście chciałbym, aby moje produkty i usługi się sprzedawały.

Nie wiem ile czasu zajmie mi dotarcie do tego punktu, ale mam zamiar próbować długo. Moja praca jest jednocześnie moim hobby, więc zapowiada się ciekawa bitwa o pozycję w internecie. Będę promować swoją twórczość i osiągnę moje cele.

Dlaczego wybrałem właśnie takie, a nie inne tematy? To wszystko przyszło do mnie naturalnie. Polubiłem multimedia. Widzę w tym możliwość komunikacji i szansę na projektowanie ciekawej twórczości. To uzupełnia się z moją wizją świata. Chcę dać światu swoje dzieci i czuć się dobrze jako znany autor.

W przyszłości mam zamiar wspierać chorych i potrzebujących.

Chcę dać ludziom rozrywkę i kulturę. Zamierzam zostawić po sobie jakiś ślad. Chciałbym również poprawić jakość internetu, tworzyć lepsze strony internetowe i zwiększyć liczbę użytkowników internetu. Lubię również uczyć ludzi. Uważam, że gry komputerowe to prawdziwa sztuka. To moja misja. Lubię inteligentne spojrzenie na świat. Książki są dla mnie bardzo ważne – sporo czytam. Muzyka przekazuje nastroje i pozwala się zrelaksować. Dlatego mam do niej tak duży szacunek. Malowanie przeze mnie obrazy będą pokazywać nowe spojrzenie na świat. Czasami chodzi mi po głowie myśl, aby stworzyć w przyszłości jakiś dobry film (nie wiem, czy to zrealizuję). Czy rozumiesz już o co mi chodzi? Mam taką nadzieję. Jeśli masz pytania – napisz poniżej.

2 przemyślenia nt. „O mnie”

Dodaj komentarz