Moje wydawnictwo

Reklama na moich stronach

Planuję współpracować z ludźmi w celu promocji ich e-booków, obrazów, gier i muzyki. To nowy projekt. Twoje dzieła zostaną opublikowane na mojej stronie i zyskasz reklamę. Serwis będzie promowany, więc warto. Dodatkowo będę promować Twoje materiały na Youtube, Facebooku, Instagramie i Twitterze.

Wybiorę tylko utwory odpowiedniej jakości. Możliwe, że zamieszczę Twoje utwory na mojej płycie w formie współpracy sprzedażowej (jeśli się zgodzisz).

Jeśli szukasz taniego wydawcy dla swoich dzieł – pomyśl o mnie. Cena zamieszczenia e-booka, obrazów, gier lub płyty z muzyką na moim serwisie to 300 zł rocznie. Cena może zostać zmieniona w każdym momencie dla nowego okresu promocji. Kwota zostanie przeznaczona na reklamę Twojej podstrony.

Jaka jest ilość unikalnych odwiedzin na mojej stronie? Ponad 30 000 rocznie i rośnie.

Jeśli podoba Ci się mój pomysł, daj znać!

Mix i mastering Twoich utworów (z profesjonalnymi podkładami na licencji)

Abonament na reklamę to jedna sprawa, ale oferuję również coś bardzo ciekawego – mix/mastering Twoich utworów. Cena usługi obróbki Twoich utworów to 1500 zł (za 10-15 utworów). Czas realizacji to od 2 tygodni do 3 miesięcy (możliwe opóźnienia ze względu na moją aktualną sytuację – moje produkty i usługi). Otrzymasz 10 egzemplarzy płyty z ciekawą okładką. Każde kolejne 10 sztuk to cena 100 zł.

Jeśli Twoja muzyka będzie odpowiedniej jakości/uzyska dobre opinie na moich stronach – zajmę się poszukiwaniem profesjonalnego wydawnictwa gratis (w cenie abonamentu na reklamę i mixu oraz masteringu).

Jeśli masz pytania – chętnie rozwieję Twoje wątpliwości.

Sprzedaż Twojej muzyki na giełdach w Lublinie, Sandomierzu, czy Zamościu

W ramach pełnej współpracy (abonament 300 zł i mix/mastering 1500 zł).

Dodaj komentarz