Dlaczego warto nagrywać podcasty?

Dlaczego podcast?

Liczba słuchających podcastów drastycznie rośnie. W tym artykule przedstawię 9 powodów dlaczego warto słuchać podcastów oraz je tworzyć. Podcasty nie pasują każdej firmie albo marce osobistej. Nie każdemu podoba się swój głos, nie każdy potrafi zadbać o całą logistykę – regularność tworzenia treści, zaproszenie gości, nagrywanie i obróbkę audio.

Prosty sposób na zbudowanie publiczności
Warto zaprosić znanego eksperta, przygotować pytania i zadbać o obecność na wszystkich appkach do słuchania podcastów. Wywiady z autorytetami przyciągają słuchaczy.

Bardziej intymny kontakt
Kontakt między słuchaczem a twórcą i gośćmi podcastu jest o wielu ściślejszy. Prowadząc podcast budujesz zaufanie słuchaczy do swojej osoby. A to się przekłada na jakość leadów.

Unikatowe treści
Słyszeliście już o tym, że nie ma nowych treści? One są wielokrotnie powielane. W odróżnieniu od naukowców, którzy opisują swoje odkrycia w artykułach, blogerzy jako twórcy treści codziennie odkrywają Amerykę.

Źródło: http://kamilglapinski.pl/dlaczego-warto-nagrywac-podcasty/

Recenzja książki  z mojej biblioteczki “Start-up po polsku”

Autorzy: Kamila Mikołajkczyk i Dariusz Nawojczyk. Książka dla każdego młodego przedsiębiorcy. Książka mieści w sobie informacje na tematy takie jak: pomysł i weryfikacja, źródła finansowania, formalizacja przedsiębiorstwa, wizerunek, zasoby ludzkie, zarządzanie marketingowe, public relations, reklama. Zawiera podstawy, za pomocą których rozpoczniesz działalność na rynku. Jeśli zastanawiasz się nad założeniem firmy, ta książka jest dla Ciebie. Pomoże odpowiedzieć na pytania, czy i dlaczego oraz jak założyć firmę. To absolutna pozycja obowiązkowa dla kogoś kto rusza ze start-upem. Polecam wszystkim marzącym o własnym biznesie!

Autor

Łukasz Grodzki

Poznaj Łukasza Grodzkiego i zobacz jego produkty i usługi! Książki fantasy/science-fiction, muzyka pop/techno/rock, obrazy olejne - krajobrazy i abstrakcje, szkolenia z projektowania stron www i gier komputerowych, coaching biznesowy i relacji damsko-męskich, projektowanie stron www i kampanie reklamowe w internecie, casualowe gry komputerowe.

Dodaj komentarz